• Stałe powiększenie penisa
    Erekcja twarda jak skała
    Nowe życie seksualne
    Wysoka samoocena
    Zadowolenie partnerki

FAQ - lista najczęściej zadawanych pytań

Czy program rozwoju penisa jest bezpieczny?
Bez wątpienia, nasz program jest najbezpieczniejszym, najbardziej rewolucyjnym sposobem powiększania twojego penisa. Nie ma żadnych pompek próżniowych, dużych ciężarków, albo niebezpiecznych operacji wymaganych. Jedynym narzędziem jakiego potrzebujesz to twoje dłonie. Nic nie trzeba ściągać, i niczego kupować.

A co z moją prywatnością?
Twoja prywatność to sprawa priorytetowa dla nas. Nikt nigdy nie będzie wiedział czegokolwiek o tobie ani tym programie, chyba, że sam mu o tym powiesz. Nie chcemy ingerować w twoje życie, i podejmujemy specjalne środki, aby twoje informacje były prywatne. Absolutnie nigdy nikt się z tobą nie będzie kontaktował. Nigdy nie będziesz otrzymywać żadnych promocyjnych listów, emaili, spamu ani telefonów. Jedyną osobą, która będzie wiedziała o tym, że używasz naszego programu, będziesz ty.

Czy muszę mieć określony wiek?
NIGDY nie jesteś zbyt stary albo zbyt młody, żeby mieć większego, grubszego penisa. Od 18 do 80, nasz rewolucyjny program ZADZIAŁA dla ciebie. Mężczyzni w wieku 60 lat zgłaszali oszałamiające przyrosty przy użyciu tego programu. Uwaga! Nie będziemy sprzedawać naszego programu niepełnoletnim poniżej 18 roku życia.

Czy istnieją jakieś inne dodatkowe koszta?
Nie. JEDYNYM wydatkiem jaki poniesiesz jest JEDNORAZOWA opłata w wysokości 10,98 pln z VAT za sms z kodem dostępu. Otrzymasz dostęp do dokumentu PDF, który będziesz mógł zapisać na dysku twardym swojego komputera. Nic więcej nie potrzeba. Nie ma narzędzi, leków, gadżetów ani innych przedmiotów. Nie ma ŻADNYCH dodatkowych kosztów, nigdy.

Co pokaże się na moim rachunku?
Kiedy otrzymasz rachunek od swojego operatora, twoja JEDNORAZOWA opłata widnieć będzie jako "Premium SMS". Jako, że szanujemy prywatność, nasze płatności są całkowicie dyskretne.

Co otrzymam po zakupie?
Dokumend PDF z programem powiększania penisa. Nie ma żadnych miesięcznych opłat i dodatkowych kosztów. Specjalizujemy się w udostępnianiu ci aktualnych informacji oraz ćwiczeń, które dadzą korzyści TOBIE! Naucz się, jak seksualnie zaspokajać kobietę za każdym razem, tak długo jak zechcesz w łóżku, oraz więcej! Są to informacje, które powinien mieć każdy mężczyzna.

Czy mam gwarancję, że program będzie na mnie działał?
Tak, nasz program działa, najprawdopodobniej jest to najlepszy program powiększania penisa dostępny w Internecie. Zobacz nasze referencje.

Powered by Peni.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone!